Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 30 grudnia 2016, 20:58    

25 lat Domowego Kościoła na Ukrainie


domek-uk2 lutego 1992 r. w parafii św. Wojciecha w Gwardyjsku na Ukrainie odbyło się pierwsze spotkanie pierwszego kręgu Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie, które zapoczątkowało rozwój Domowego Kościoła na Ukrainie.

11 lutego 2017 r. w Centrum Ruchu Światło-Życie w Felsztynie (Gwardijskie) na Ukrainie odbędzie się Ogólnoukraiński Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie . Będzie to czas świętowania i uwielbiania Boga z okazji jubileuszu 25-lecia Domowego Kościoła na Ukrainie oraz 30-lecia śmierci Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Mszy św. będzie przewodniczył abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski.

Szczegółowy plan Dnia Wspólnoty oraz informacje organizacyjne znajdziesz tutaj.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE