Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 30 sierpnia 2017, 20:36    

Czterdzieści lat temu w Rywałdzie


Moderator diecezjalny Archidiecezji Gdańskiej, ks. Zenon Pipka, przeżył swoją Oazę Nowego Życia I stopnia w roku 1977.

Tak o tym opowiadał w maju podczas konferencji #PodziwiamBlachnickiego (w 2:41:20):

Żeby uczcić ten wyjątkowy jubileusz oazowicze zorganizowali mu wyjazd do Rywałdu. Było to o tyle łatwe, że ks. Zenon był moderatorem Oazy Rodzin I stopnia w Nowej Wsi Szlacheckiej, oddalonej od Rywałdu tylko o 10km.

„Korzystając z nieobecności Księdza w mediach społecznościowych przekazaliśmy zaproszenie oazowiczom, parafianom i rodzinie. W niedzielę 6 sierpnia 2017 o godzinie 1700 rozpoczęła się Eucharystia, na której pojawili się goście. Właściwie dopiero jak zaczęły się życzenia, prezenty i tort to okazało się, że wszystko zostało zaplanowane. Walizki, które otrzymał ks. Zenek są symboliczne – kartonowa, taka jak podarła mu się przed laty i porządna – na kolejne czterdzieści lat”.

40 lat temu w Rywałdzie

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE