Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 11 czerwca 2019, 07:48    

9 dni miłości


9 dni miłości – to inicjatywa ludzi młodych, związanych z dziełem „To nasza wspólna sprawa”.

Centrum i celem naszej akcji jest dziewięciodniowa nowenna w kilku intencjach: jako modlitwa przebłagalna za grzech pedofilii w Kościele i za grzech jej ukrywania, jako modlitwa za ofiary z prośbą o uzdrowienie ich ze skutków traumatycznych przeżyć z dzieciństwa oraz za kapłanów – tych dobrych, którzy są teraz oczerniani, oraz księży-pedofilów. Chcemy także prosić Boga o świętych duchownych.

Nowenna odbywa się od 11 do 19 czerwca. Zapraszamy każdego do uczestnictwa w Eucharystii i odmówienia jednej części różańca w tych intencjach każdego dnia nowenny, a w czwartek, 13 czerwca, do adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów.
Zachęcamy do organizowania nowenny różańcowej i adoracji w parafiach. Oczywiście zachęcamy także do osobistej modlitwy – zwłaszcza w tych parafiach, w których nie odbędzie się nasza nowenna – czytamy na stronach internetowych organizatorów. Zapraszamy do włączenia się w modlitwę.

Strona organizatorów: https://tnws.pl/

Plakat, który można wypełnić i umieścić w gablocie parafialnej:

 

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE