Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 1 listopada 2014, 21:26    

Akademia Animatora


Fanpage „Akademia Animatora” na Facebooku  to nowa inicjatywa Diakonii Słowa Diecezji Bielsko-Żywieckiej.

Internetowy poradnik dla animatorów Ruchu Światło-Życie oraz osób przygotowujących się do tej posługi, oparty na „Niezbędniku Animatora OŻK 2014”, który został dodany do tegorocznej „Teczki Roku” ma na celu dostarczenie praktycznej wiedzy na temat charyzmatu Ruchu, zasad jego funkcjonowania, a także posługi animatora małej grupy w parafii oraz na rekolekcjach wakacyjnych.

Sama Akademia Animatora Ruchu Światło-Życie w Diecezji Bielsko-Żywieckiej przeznaczona jest dla osób po drugim stopniu Oazy Żywego Kościoła oraz dla oazowiczów po pierwszym stopniu ONŻ, którzy posługują w swoich parafiach jako animatorzy małej grupy.

Twórcy internetowej „Akademii Animatora” zachęcają do przyłączenia się do tej inicjatywy oazowiczów z całej Polski.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE