Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila




Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 23 grudnia 2014, 12:52    

Akcja „wymiana okien” zakończona


Przed rekolekcjami kapłańskimi, pod koniec listopada, wymieniono część okien na Kopiej Górce. W  pierwszej połowie grudnia dokończono wymianę pozostałych, a następnie zrobiono opaski i wyprawy wokół tych okien. W sobotę 20 grudnia zostały wykonane ostatnie prace wykończeniowe. Zdążyłyśmy jeszcze przed niedzielą posprzątać nasz dom. Teraz już wszystkie zaplanowane do wymiany okna są wstawione.

Cieszymy się, że akcja „wymiana okien na Kopiej Górce” została zakończona przed zimą. Dziękujemy wszystkim, którzy przez darowizny pomogli nam zrealizować ten plan remontowy. Mamy jednak jeszcze do spłaty część należności, prosimy zatem o pomoc w ostatecznym zamknięciu tej akcji. Można to uczynić dokonując wpłaty na nasze konto:

Stowarzyszenie „Diakonia Ruchu Światło-Życie” w Krościenku

BS w Krościenku n. Dunajcem

NRB: 05881700002001002033000001dopiskiem na Kopią Górkę”.

Za każdą ofiarę już teraz dziękujemy!

Aleksandra Rogowska

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE