Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 11 listopada 2016, 20:05    

Armia Majeczki


majaMaja, córeczka małżeństwa z naszego Ruchu z Warszawy, jest poważnie chora. W jej czaszce, w części skroniowo-nosowej rośnie nowotwór – który może (ale nie musi) być złośliwy. Do potwierdzenia diagnozy potrzebna jest biopsja. Ze względu na umiejscowienie nowotworu w główce koło tętnicy głównej dotychczas w Polsce nikt nie przeprowadził takiej biopsji z sukcesem. Przeprowadzają je natomiast kliniki we Francji i Niemczech. Mają także sukcesy w leczeniu.

Rodzice Mai powołali „Armię Majeczki” – nieformalne zrzeszenie przyjaciół i znajomych, do którego wszystkich zapraszają.

Wpłata, modlitwa, udostępnianie informacji – można pomóc na mnóstwo sposobów.

Wśród próśb, jakie kierują, jest prośba o modlitwę za wstawiennictwem ks. Franciszka Blachnickiego. Piszą: „Modlimy się za wstawiennictwem sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego – kiedyś harcerza, później założyciela Ruchu Światło-Życie. Jego osoba wywarła duży wpływ na naszą duchowość, dzieło jego życia przyciągnęło nas do Pana Boga. (…) Wierzymy w świętych obcowanie, właśnie dlatego maltretujemy ks. Blachnickiego by on również wstawiał się za Majeczką” (zobacz więcej)

Ze względu na brak ostatecznej diagnozy nie ma 100% pewności jaka kwota jest potrzebna na biopsję, jednak informacje zebrane od osób, które były w podobnej sytuacji (umiejscowienie guza, problemy z diagnozą w Polsce) pozwalają wstępnie szacować, iż potrzeba 100-200 tysięcy EURO.

Pomóc Mai można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank Zachodni WBK
Numer konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytuł przelewu: „676 pomoc dla Mai Kuklińskiej”

Więcej informacji można przeczytać na stronie Armia Majeczki.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE