Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 13 stycznia 2016, 20:22    

Aż po krańce ziemi


W dniach 8-10 stycznia na Kopiej Górce miała swoje spotkanie statutowe Diakonia Misyjna. Był to czas wielu przemyśleń i dyskusji nad ważnymi sprawami związanymi z kształtem Diakonii.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

Debatowano między innymi nad działaniami podejmowanymi przez diakonię centralną  i diakonie diecezjalne. Dokonano także wyboru kandydatów na pary odpowiedzialne i przedstawiono je Moderatorowi Generalnemu.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

Nowych odpowiedzialnych za Centralną Diakonię Misyjną poznamy tuż przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Podjęto także temat formacji misyjnej oraz Parresii  i Oazy Międzynarodowej, która odbędzie się podczas tegorocznych wakacji.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

Uczestnicy spotkania wzięli także udział w mszy odpustowej w Niedzielę Chrztu Pańskiego modląc się w intencji swojej posługi oraz wszystkich moderatorów Ruchu Światło-Życie.

Agata Rudzka

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE