Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 17 grudnia 2016, 23:03    

Betlejem w Polsce

Trasa koncertowa, jakiej jeszcze nie było! 12 polskich miast


baner-betlejem-strona

Fundacja „Światło-Życie” współorganizuje trasę koncertów charytatywnych „Betlejem w Polsce”, które odbędą się w 12 miastach (Bydgoszczy, Gdyni, Kaliszu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu) w grudniu 2016 i styczniu 2017. Zaśpiewanych zostanie ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach. Wystąpią: TGD, Katarzyna Cerekwicka, Mietek Szcześniak, Piotr Cugowski, Brian Fentress – USA, Adam Krylik, Mino Cinelu – USA, Yaron Cherniak – Izrael, Pipes & Drums.

Podczas koncertu  stworzymy wielką wspólnotę wiary i klimat międzyludzkiej bliskości. Każdy, kto przyjdzie na koncert, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. Połamiemy się nim, składając życzenia tym wszystkim, którzy pojawią się na koncercie obok nas.

Tegoroczny koncert będzie odbywał się pod hasłem „Głodnych nakarmić”. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dożywianie osób potrzebujących.

Bilety dostępne są na bilety24.pl oraz w parafiach.

Przywróćmy naszemu świętowaniu właściwy wymiar: spotkajmy się, by śpiewająco radować się z pięknego czasu Bożego Narodzenia, by świętować narodziny Emmanuela, by „Głodnych nakarmić”. Pokażmy jak wielka jest nasza wiara i wspólnota ludzi wierzących. Niech nas tam nie zabraknie. Zabierzmy na to spotkanie nasze wspólnoty!

Terminarz koncertów

29 grudnia 2016 – Spodek Spodek Katowice (19.00)
04 stycznia – Kalisz Arena Kalisz (19.00)
06 stycznia – Poznań Arena Poznań (18.00)
07 stycznia – Gdynia Arena Gdynia (18.00)
12 stycznia – Łódź Atlas Arena (19.00)
13 stycznia – Szczecin Azoty Arena (19.00)
15 stycznia – Bydgoszcz Hala Łuczniczki (18.00)
20 stycznia – Kielce Hala Legionów (19.00)
21 stycznia – Warszawa Hala Torwar (18.00)
22 stycznia – Lublin Hala Globus (16.00)
27 stycznia – Kraków TAURON Arena Kraków (19.00)
29 stycznia – Wrocław Hala Stulecia (18.00)

Więcej informacji na: http://www.betlejemwpolsce.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE