Start
Saturday, 13 November 2010 23:46
Oaza Rekolekcyjna Diakonii Liturgicznej


Zapraszamy serdecznie na Oazę Rekolekcyjną Diakonii Liturgicznej, którą w dniach 18-23 sierpnia 2011 r. w ośrodku rekolekcyjnym w Laskach pod Warszawą poprowadzi ks. Marcin Loretz, Moderator Diecezjalnej Diakonii Liturgicznej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Warszawskiej. Koszt rekolekcji wynosi 120 zł. Szczegółowe informacje zostaną rozesłane do wszystkich uczestników rekolekcji.

ORDL jest adresowana do osób przynajmniej po IIo ONŻ, które podejmują lub pragną podjąć posługę liturgiczną, zwłaszcza w diakoniach diecezjalnych, ale także w rejonowych i parafialnych.

 

Zgłoszenia proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it Zgłaszając się należy podać następujące dane: imię i nazwisko, diecezja, adres do korespondencji, e-mail i telefon oraz zaznaczyć rodzaj dotychczasowego zaangażowania w dziedzinie liturgii.


Wszystkich uczestników rekolekcji prosimy o wypełnienie I części KARTY REKOLEKCYJNEJ - warunkiem przyjęcia na rekolekcje jest wcześniejsze dostarczenie zaopiniowanej przez animatora i podpisanej przez Moderatora Diecezjalnego lub Zakonnego karty rekolekcyjnej. Karty proszę przesyłać na adres:

 

Wojciech Kosmowski
ul. Białogardzka 8/8
85 - 808 Bydgoszcz

 
«StartPrev111213141516171819NextEnd»