Centralna Diakonia Modlitwy zaprasza na Oazę Modlitwy, która odbędzie się w dniach 16-18.03.2018. Temat: "Duch który umacnia". W rozważaniach poprowadzi nas ks. Ryszard Nowak.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie osoby zaangażowane w diakonie modlitwy na różnych szczeblach (CDM organizuje to wydarzenie, ale zaproszeni są wszyscy, którzy chcą jeszcze bardziej pokochać Pana Jezusa i głosić Jego chwałę). Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Miejscem naszego spotkania będzie Warszawa, gościnna szkoła katolicka przy ul. Teresińskiej 9 – wejście od ul. Bobrowieckiej.

Koszt 95 zł (w tym zadatek 50 zł płatny po zapisach, szczegóły w mailu potwierdzającym rejestrację). Należy przywieźć ze sobą śpiwory.

W razie pytań czy wątpliwości kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefoniczny do Doroty Domańskiej: 608 491 798

formularz  formularz rejestracji  

Lista uczestników (u dołu strony, aktualizacja na dzień 19.02.2018)

---------------------------------------------------------------------

PROGRAM (może ulec zmianie):

PIĄTEK
18.00 – Recepcja
19.00 - Wieczerza 
20.00 - Zawiązanie wspólnoty 
21.00 - Eucharystia 
22.30 - Spoczynek wieczorny

SOBOTA
 7.30 - Jutrznia + śniadanie
 9.15 - Konferencja I
10.15 - przerwa na kawę
10.45 - Konferencja II
11.45 - Przygotowanie Eucharystii + Eucharystia
13.00 - Obiad, spacer
15.00 - Namiot Spotkania
16.00 - „Kawa lub herbatka” 
16.30 - Spotkanie w grupach
18.00 - Nieszpory
18.30 - Wieczerza
20.00 - Świętowanie wspólnoty
21.00 - Modlitwa wieczorna
22.30 - Spoczynek wieczorny

NIEDZIELA
 7.30 - Eucharystia z Jutrznią + śniadanie 
10.00 - Konferencja III
11.45 - Kawa, Godzina Świadectwa
13.00 - Obiad + sprzątanie 
15.00 - zakończenie

---------------------------------------------------------------------

JAK DOJECHAĆ?

SPRAWDŹ W GOOGLE MAPS

Podróż pociągiem:

Stacja PKP: Dworzec Centralny. Dalej autobusem komunikacji miejskiej nr 131. Przystanek autobusu znajduje się przy ul. Emilii Plater (z peronów trzeba wyjść do hali głównej i po wyjściu na zewnątrz skierować się w lewo, następnie przejść ok.100 m. wzdłuż ul. Emilii Plater. Wysiąść trzeba na przystanku Chełmska (11. przystanek z kolei). Następnie udajemy się ul. Chełmską aż do skrętu w lewo - w ul. Bobrowiecką. Mapka na zdjęciu poniżej. Szkoła będzie po lewej stronie, naprzeciwko adresu Bobrowiecka 9.

Podróż autobusem:

W zależności od tego, na który dworzec PKS się dojeżdża. W każdym przypadku najlepiej jest dotrzeć do Dworca Centralnego lub stacji PKP Warszawa Śródmieście lub stacji metra Centrum i dalej wyżej opisanym autobusem 131. Można do niego wsiąść również na przystanku Centrum (2. z kolei), który znajduje się przy ul. Marszałkowskiej w kierunku Mokotowa. W przypadku innych potrzeb i rozwiązań polecamy korzystanie z serwisu:jakdojade.pl

Podróż samochodem:

Najłatwiej od ul. Czerniakowskiej w kierunku Wilanowa w prawo w ul.Chełmską i pierwsza w lewo to ul.Bobrowiecka, przy niej stoi szkoła. Ewentualnie - jadąc Mostem Siekierkowskim zjechać w ul. Beethovena i z niej skręcić w prawo w ul. Bobrowiecką – szkoła jest po prawej stronie to 5 posesja. Z praktycznych uwag w GPS warto wpisać adres Bobrowiecka 9 (budynek po przeciwnej stronie ulicy, gdzie znajduje się szkoła). Ulica Teresińska jest z tyłu szkoły, nie wjeżdzamy na nią. Parking znajduje się tuż przed budynkiem, należy wjechać przez bramę.

Oaza Modlitwy Warszawa szkoła

Oaza Modlitwy Warszawa trasa

źródło: Google Maps

Lista uczestników:

1. Anna B., Gdynia

2. Marta M., Biała Podlaska

3. Marcelina M., Biała Podlaska

4. Tomasz T., Łomża

5. Ewa G., Żory

6. Marcjanna P., Białystok

7. Jan P., Białystok

 

Słowo na każdy dzień

Losowo wybrana katecheza Benedykta XVI o modlitwie

Drodzy bracia i siostry,

dziś Kościół obchodzi wspomnienie św. Dominika Guzmana, kapłana, założyciela braci Zakonu Kaznodziejskiego, zwanych dominikanami. W jednej z poprzednich katechez przedstawiłem już tą wyjątkową postać i jej szczególny wkład w odnowę Kościoła tamtych czasów. Dziś chciałbym ukazać istotny aspekt jego duchowości, jego życie modlitwy. Św

...

Ostatnie prośby o modlitwę

Proszę o łaskę wskrzeszenia w imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, Syna Bożego, dla Michalinki ur. 26.09.2017 która dzisiaj w nocy przestała oddychać. Mk 5,21-43 J 11, 1-44 Łk 7, 13-15 Mt10, 8  Dz 9, 40 Dz 20, 12
wtorek, 20, luty 2018
O trwanie Sebastiana w wolności od alkoholu, trwałe owoce kuracji odwykowej, wzrastanie ich i ich dzieci w formacji DK.
piątek, 16, luty 2018
P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o odciecie zla od nas wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
wtorek, 13, luty 2018

Diakonia Modlitwy w Ruchu Światło-Życie

Diakonia modlitwy jest jedną z diakonii specjalistycznych w Ruchu Światło-Życie. Jej zadaniem jest troska o życie modlitewne Ruchu, który, jak podkreślał Czcigodny Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki, pragnąc służyć odnowie Kościoła musi opierać się na modlitwie.

Diakonie diecezjalne, grupy modlitewne

diecezje

Diecezjalne Diakonie Modlitwy (DDM) działają obecnie we wszystkich diecezjach w Polsce. Centralna Diakonia Modlitwy (CDM) poprzez regularne spotkania pragnie gromadzić przede wszystkim odpowiedzialnych za Diecezjalne Diakonie Modlitwy, a gdy one nie istnieją, odpowiedzialnych za faktyczne środowiska modlitwy w Ruchu, w danej diecezji.

e-Siloe - pobierz najnowsze wydanie!

Skrzynka intencji + moja modlitwa

Intencje

"O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię." J 14,14

Chcemy zaprosić każdą osobę, która w tym miejscu prosi o modlitwę, aby swoimi modlitwami przez okres 1 tygodnia ogarniała również intencje zgłaszane przez innych.

Siloe - Listy do Oaz Modlitwy

Siloe to m.in. obszerny zbiór tekstów Sł.B. ks. Franciszka Blachnickiego, który pisał pod pseudonimem Gabryel Mar.

Patronujemy

1) Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej działa przy parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Tychach. Ukierunkowane jest na rozwój i pogłębianie życia duchowego chrześcijan, w tym zwłaszcza chrześcijańskiej modlitwy, zarówno w wymiarze indywidualnym jak i wspólnotowym. Ich działalność to m.in.: Tyskie Wieczory Uwielbienia, Spotkania modlitewne, Rekolekcje, Seminarium Odnowy Wiary, Sesje Szkoły Modlitwy.

 

Patronujemy

2) Dzieło Duchowej Adopcji Kleryków prowadzi Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej. Dostrzegamy potrzebę objęcia modlitwą kleryków przygotowujących się do służby Bożej, aby mieli poczucie wsparcia z naszej strony.

Newsletter CDM - bądź na bieżąco

Zostaw tu swojego maila, a my poinformujemy Cię o Oazach Modlitwy, rekolekcjach, publikacji e-Siloe. Bez spamowania. Nie więcej niż 10 maili na rok!

Zaproszenie adresujemy szczególnie do członków DDM.

Kontakt

Odpowiedzialna CDM: cdmoaza@gmail.com 
Administrator strony: idm.oaza@gmail.com 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 22 Wczoraj 31 W tym miesiącu 358

Kubik-Rubik Joomla! Extensions