Zespół tworzący Dzieło Duchowej Adopcji Kleryków serdecznie zaprasza na Sesję modlitewno-integracyjną: Módl się #za_kleryka. Spotkanie odbywać się będzie w Domu Rekolekcyjnym Ruchu Światło-Życie w Szczawnicy, ul. Jana Wiktora 8 /Stara Plebania/ w dniach: 15-17.06.2018 r. W programie: nawiedzenie Centrum Ruchu Światło-Życie w Krościenku nad Dunajcem, Msza święta, wieczorna modlitwa wstawiennicza, świętowanie wspólnoty, czas dla brata i siostry. Modlisz się za kleryka, chcesz zacząć modlitwę, chcesz doświadczyć mocy modlitwy wstawienniczej braterskiej wspólnoty, chcesz wejść w relację z Ojcem, przez Jezusa, w Mocy Ducha Świętego - przyjeżdżaj to jest czas dla Ciebie.

Zapisy odbywają się przez formularz: https://ddakler.wordpress.com/nasze-rekolekcje/ lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z wyrazami szacunku, Piotr Milówka, odpowiedzialny za Dzieło Duchowej Adopcji Kleryków

Polub nas na Facebooku: https://www.facebook.com/ddakler/

Zapraszam na naszą stronę internetową: https://ddakler.wordpress.com/

Słowo na każdy dzień

Losowo wybrana katecheza Benedykta XVI o modlitwie

Drodzy bracia i siostry,

W obecnych katechezach, rozważamy modlitwę w listach św. Pawła Apostoła i staramy się dostrzec, że modlitwa chrześcijańska jest prawdziwym i osobistym spotkaniem z Bogiem Ojcem w Chrystusie przez Ducha Świętego. W tym spotkaniu nawiązywany jest dialog między wiernym „tak” Boga a ufnym „Amen” ludzi wierzących. Chciałbym podkreślić tę

...

Ostatnie prośby o modlitwę

Proszę o łaskę wskrzeszenia w imię Jezusa Chrystusa Nazarejczyka, Syna Bożego, dla Michalinki ur. 26.09.2017 która dzisiaj w nocy przestała oddychać. Mk 5,21-43 J 11, 1-44 Łk 7, 13-15 Mt10, 8  Dz 9, 40 Dz 20, 12
wtorek, 20, luty 2018
O trwanie Sebastiana w wolności od alkoholu, trwałe owoce kuracji odwykowej, wzrastanie ich i ich dzieci w formacji DK.
piątek, 16, luty 2018
P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o odciecie zla od nas wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
wtorek, 13, luty 2018

Diakonia Modlitwy w Ruchu Światło-Życie

Diakonia modlitwy jest jedną z diakonii specjalistycznych w Ruchu Światło-Życie. Jej zadaniem jest troska o życie modlitewne Ruchu, który, jak podkreślał Czcigodny Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki, pragnąc służyć odnowie Kościoła musi opierać się na modlitwie.

Diakonie diecezjalne, grupy modlitewne

diecezje

Diecezjalne Diakonie Modlitwy (DDM) działają obecnie we wszystkich diecezjach w Polsce. Centralna Diakonia Modlitwy (CDM) poprzez regularne spotkania pragnie gromadzić przede wszystkim odpowiedzialnych za Diecezjalne Diakonie Modlitwy, a gdy one nie istnieją, odpowiedzialnych za faktyczne środowiska modlitwy w Ruchu, w danej diecezji.

e-Siloe - pobierz najnowsze wydanie!

Skrzynka intencji + moja modlitwa

Intencje

"O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię." J 14,14

Chcemy zaprosić każdą osobę, która w tym miejscu prosi o modlitwę, aby swoimi modlitwami przez okres 1 tygodnia ogarniała również intencje zgłaszane przez innych.

Siloe - Listy do Oaz Modlitwy

Siloe to m.in. obszerny zbiór tekstów Sł.B. ks. Franciszka Blachnickiego, który pisał pod pseudonimem Gabryel Mar.

Patronujemy

1) Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej działa przy parafii pw. bł. Karoliny Kózkówny w Tychach. Ukierunkowane jest na rozwój i pogłębianie życia duchowego chrześcijan, w tym zwłaszcza chrześcijańskiej modlitwy, zarówno w wymiarze indywidualnym jak i wspólnotowym. Ich działalność to m.in.: Tyskie Wieczory Uwielbienia, Spotkania modlitewne, Rekolekcje, Seminarium Odnowy Wiary, Sesje Szkoły Modlitwy.

 

Patronujemy

2) Dzieło Duchowej Adopcji Kleryków prowadzi Diecezjalna Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie diecezji tarnowskiej. Dostrzegamy potrzebę objęcia modlitwą kleryków przygotowujących się do służby Bożej, aby mieli poczucie wsparcia z naszej strony.

Newsletter CDM - bądź na bieżąco

Zostaw tu swojego maila, a my poinformujemy Cię o Oazach Modlitwy, rekolekcjach, publikacji e-Siloe. Bez spamowania. Nie więcej niż 10 maili na rok!

Zaproszenie adresujemy szczególnie do członków DDM.

Kontakt

Odpowiedzialna CDM: cdmoaza@gmail.com 
Administrator strony: idm.oaza@gmail.com 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 26 Wczoraj 29 W tym miesiącu 497

Kubik-Rubik Joomla! Extensions