ORAM XVIII - Temat: „Nie daj się zwyciężyć złu…”

W ramach rekolekcji Centralnej Diakonii Modlitwy zapraszamy w tym roku na Oazę Rekolekcyjną Animatorów Modlitwy poświęconą walce duchowej.
Nowy człowiek stale rozwija się w napięciu i w stałej walce ze skażeniem ludzkiej natury, którą nazywa „starym człowiekiem”. Łaska Boża decyduje o każdym zwycięstwie – jakie odnosimy w swej duszy nad złem (ks. Franciszek Blachnicki).

Sięgając do Biblii i do ojców pustyni, chcemy uczyć się tej duchowej walki na modlitwie, w naszej posłudze i w codziennych wyborach.

ORAM XVIII odbędzie się w dniach 10 do 16 sierpnia 2020 roku w Ośrodku Rekolekcyjnym Braci Mniejszych Kapucynów w Skomielnej Czarnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą tematyką: młodzież, dorosłych, małżeństwa Domowego Kościoła. Rekolekcje poprowadzą, jak co roku, br. Waldemar Korba OFMCap, br. Tomasz Duszyc OFMCap i Elżbieta Kozyra. Zgłoszenia prosimy kierować do p. Elżbiety Kozyry na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 600001191.

Kontakt

Odpowiedzialna CDM: cdmoaza@gmail.com 
Administrator strony: idm.oaza@gmail.com