fot. Mirek KrajewskiDuszpasterstwo Niepłodnych Małżeństw w Krakowie serdecznie zaprasza małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji.

Około 20 % małżeństw w Polsce ma problemy z poczęciem dziecka. Większość z nas po dłuższym lub krótszym leczeniu doczeka się biologicznego potomstwa, część zdecyduje się na adopcję, niektórzy pozostaną we dwoje odnajdując swoje powołanie w innej działalności.

Niezależnie od tego jaka droga stanie się naszym udziałem, wszyscy potrzebujemy na niej umocnienia. Nie tylko pomocy lekarzy czy psychologów, bo niepłodność to problem nie tylko medyczny. Ufamy, iż Bóg, który wie co jest dla nas najlepsze nie pozostawi w naszych sercach niespełnionych pragnień, ale zaspokoi je najpełniej - w miłości.

Aby łatwiej było kroczyć tą trudną dla nas drogą, serdecznie zapraszamy małżeństwa mające problem z poczęciem dziecka na Msze święte w tej intencji.

Pierwsza Msza Święta zostanie odprawiona 17 kwietnia 2010 (sobota) o godz. 16.00 w Kaplicy św. Faustyny w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach (w dolnej części Bazyliki Bożego Miłosierdzia). Po Mszy Świętej będzie krótka konferencja.

Zapraszamy na kolejne spotkania 12.06.2010 oraz 11.09.2010.


Więcej informacji na stronie: www.adonai.pl/nieplodnosc
Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.