Drukuj

aniolRuszył portal www.szturmujemyniebo.pl , którego celem jest otoczenie modlitwą dzieci dotkniętych chorobą, niepełnosprawnością oraz tych, których życie jest bezpośrednio zagrożone, także dzieci jeszcze nienarodzonych.

Organizatorzy portalu podkreślają, że „wszystkie zgłoszone na portal dzieci będą objęte modlitwą „Aniołów” – czyli osób, które zgłosiły wolę odmawiania codziennej modlitwy - 7 razy "Ojcze Nasz" lub 3 razy "Zdrowaś Maryjo" w intencji dzieci”.
- Również raz w miesiącu w intencji podopiecznych będzie odprawiona Msza św. oraz nowenna do św. Dominika Savio, który jest patronem duchowym portalu – mówią koordynatorzy projektu i dodają: „Chcemy dotrzeć do szpitali, hospicjów, parafii i wszędzie tam gdzie chorym dzieciom potrzebne jest modlitewne wsparcie”
Osoby, które znają dziecko potrzebujące modlitwy, są rodzicami chorego dziecka lub po prostu chcą modlić się za chore dzieci mogą wysłać swoje zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms na nr tel. 884 788 453, podając w treści swoje imię, miejsce zamieszkania (miasto i województwo) oraz numer telefonu.

Więcej informacji znajduje się na: www.szturmujemyniebo.pl

Katolicka Agencja Informacyjna