Drukuj

narzeczeniSpotkaj kogoś wyjątkowego, kto podobnie jak Ty marzy o założeniu szczęśliwej rodziny. Już pierwszego dnia wiosny daj sobie szansę na pojawienie się wiosny w Twoim życiu – zapraszają organizatorzy tzw. Boskich Randek, czyli inicjatywy Centrum Służby Rodzinie, przeznaczonej dla katolickich singli w wieku 30-40 lat, którzy szukają swojej drugiej połowy.


Wydarzenie odbędzie się 21 marca w Centrum Służby Rodzinie w Łodzi. Jest skierowane do osób, które mają minimum 30 lat, a nie ukończyły jeszcze 40 roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony a następnie odbędą serię krótkich kilkuminutowych randek, podczas których będą mieli szansę spotkania ludzi o podobnych wartościach.
Pierwsza edycja Boskich Randek odbyła się w walentynkowy wieczór. Zainteresowanie wydarzeniem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Chęć udziału w walentynkowej edycji Boskich Randek zgłosiło łącznie 400 osób. Wśród 40 osób, które wzięły udział w wydarzeniu dominowali mieszkańcy Łodzi, ale były również osoby spoza Łodzi. Każdy z uczestników miał możliwość wskazania osób, z którymi chciałby kontynuować znajomość. Aż u 37 osób wskazania zgodziły się. Teraz przed uczestnikami pierwszej edycji 68 randek.
W związku z ogromnym zainteresowaniem wydarzeniem, Centrum Służby Rodzinie będzie kontynuować Boskie Randki. – Młodzi katolicy wykazali się odwagą, olbrzymim poczuciem humoru i dystansem do tej formy randkowania, nie tracąc jednocześnie zaangażowania w prowadzone rozmowy. Nasi randkowicze podzielili się wrażeniami ze spotkań, które odbyły się po wydarzeniu, co utwierdziło nas w przekonaniu, że jest to bardzo potrzebna inicjatywa – mówi Małgorzata Rosiak, doradca życia rodzinnego.
Najbliższa edycja już 21 marca o godz. 18:00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a w Łodzi. Zgłoszenia są przyjmowane do 18 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł. Szczegółowy regulamin Boskich Randek jest dostępny na stronie internetowej: www.csr.org.pl. Dodatkowe informacje pod nr tel 607 141 141.

Katolicka Agencja Informacyjna