Drukuj

trudne rozstania

Zapraszamy wszystkie osoby potrzebujące pomocy duchowej w trudnym i bolesnym doświadczeniu straty dziecka przed lub po jego urodzeniu. Będzie to czas na zmierzenie się z żalem i zastanowienie się, co zrobić, żebyśmy chcieli podjąć swoje życie dalej. Poranione serca będziemy chcieli zawierzyć Bogu,żeby On zatroszczył się o nas, nasze małżeństwa i rodziny.

ks. Jacek Staniec, p. Andrzej Winkler oraz diecezjalna Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie Katowice

 

06-08 kwietnia 2018 r.

Dom Rekolekcyjny Ruchu Światło-Życie „Emaus” w Koniakowie

Zgłoszenia przez stronę  www.emauskoniakow.pl 

Aktualne i szczegółowe informacje dostępne są na stronie:  http://katowice.oaza.pl/trudne-rozstanie-2018

oraz Facebook: https://www.facebook.com/events/1522973534482563/

Szczegółowych informacji udziela:  Anna Janic   tel. 603 550 207 e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekolekcje będą czasem na zmierzenie się z żalem i zastanowienie się, co zrobić, żebyśmy chcieli podjąć swoje życie dalej. Poranione serca będziemy chcieli zawierzyć Bogu, żeby On zatroszczył się o nas, nasze rodziny i dzieci.

W planie rekolekcji przewidujemy:

Rekolekcje poprowadzi Pan Andrzej Winkler - psycholog, psychoterapeuta, trener i superwizor programu NEST przeznaczonego dla osób dorosłych, które doświadczyły różnego rodzaju traumatycznych przeżyć. Opiekę duchową nad uczestnikami rekolekcji roztoczy moderator Domu Rekolekcyjnego „Emaus”
ks. Jacek Staniec i Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie.

Informacje organizacyjne:

Plakat Trudne Rozstanie2018