Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

fot. KajaHiszpańskie Ministerstwo Sprawiedliwości nakazało wpisywanie do rejestru stanu cywilnego dzieci urodzonych za granicą przez matki zastępcze na zlecenie homoseksualnych Hiszpanów. Rola tzw. surogatki ogranicza się do przyjęcia zarodka poczętego in vitro, donoszenia i urodzenia dziecka oraz oddania go zamawiającym. Instytucja surogatek jest w Hiszpanii nielegalna.

fot. JoaWszystko było dobrze, normalnie, tak jak powinno być. Poznali się, zakochali w sobie, z czasem pokochali. Wzięli ślub i starają się żyć porządnie, uczciwie, z Bogiem w sercu. Przez pewien czas cieszyli się sobą, rzeczywistością wresz­cie we dwoje, poznawali, czasem docierali. Po pewnym czasie stwierdzili, to już czas, że dwoje to za mało, ale nie niepokoili się, byli otwarci na dar płodności. Teraz już się starają, analizują cykl, słu­chają wypowiedzi lekarzy - gine­kologa, androloga, endokrynolo­ga.  Czekają już tak długo i nic...

Written with a pen
Sealed with a kiss
If you are my friend,
Please answer this:
Are we friends or are we not?
You told me once, but I forgot.
So tell me now and tell me truth,
So I can say, I am here for you.
Of all the friends I've ever met,
You're the one I won't forget.
And if I die before you do,
I'll go to Heaven
And wait for you.

 

fot. kajaKażecie kobietom rodzić, a kto im później pomoże?!! - denerwują się feministki podczas telewizyjnych dyskusji. Okazuje się, że brakuje im wiedzy. W Polsce działa co najmniej sto ośrodków wspierających kobiety, które mimo wahań postanowiły urodzić.

HAMBURGERKierownictwo sieci barów szybkiej obsługi McDonald's o zasięgu ogólnoświatowym wspiera finansowo kampanię reklamową prezerwatyw w amerykańskim stanie Ohio.

fot. kajaZalew wizerunków z seksualnym podtekstem prowadzi do szkodliwego zjawiska erotyzacji młodzieży - stwierdza opublikowany w lutym 2010 r. raport zlecony przez brytyjskie MSW (Home Office). Według badaczy bombardowanie dzieci takimi obrazami ma związek z przemocą wobec kobiet.