Drukuj

plakatwalentynkiW związku ze zbliżającym się Dniem Zakochanych Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu oraz Ruch Światło-Życie organizują Debatę Walentynkową "Dam Ci wszystko to co lubię, ale siebie dam po ślubie - czyli bez seksu przed ślubem?", poświęconą tematowi czystości przedmałżeńskiej.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 12 lutego 2011 roku o godzinie 17.00 w Sali Kameralnej Ostrołęckiego Centrum Kultury przy ulicy Inwalidów Wojennych 23. W debacie udział wezmą także zaproszeni goście specjalni: Sylwester Laskowski, o Leonard Bielecki OFM z Poznania oraz Krzysztof i Katarzyna Jankowscy - odpowiedzialni za Diakonię Życia w diecezji łomżyńskiej.

Zaplanowana na dwa dni przed walentynkami dyskusja jest odpowiedzią młodych ludzi na promowany we współczesnym świecie konsumpcyjny styl życia, często pozbawiony jakichkolwiek zasad i wartości. Młodzież organizująca wydarzenie pragnie, by ta rozmowa stała się także okazją do głębszej refleksji nad tematami dotyczącymi miłości, narzeczeństwa i małżeństwa.