46Serdecznie Was zapraszamy do rozważenia, czy Pan Bóg, aby nie puka do drzwi Waszego serca z zaproszeniem na Oazę Rekolekcyjną Diakonii Życia w 2016r.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń od "solistów". Lista zapisów dla małżeństw jest ZAMKNIĘTA. Można jedynie zgłosić się na listę rezerwową.

Joanna i Andrzej Zinka

Pewnie już teraz lub za niedługo w Waszych miejscach pracy będą ustalane terminy przyszłorocznych urlopów -

a może tak by zaplanować urlop wakacyjny w terminie 05 - 14 sierpnia 2016r. na Kaszubach w miejscowości Frydrychowo gmina Parchowo, 16 km koło Bytowa? 

Jeśli jesteście po co najmniej po I-szym stopniu Oazy Rodzin Domowego Kościoła lub po pełnej
formacji podstawowej oazy młodzieżowej/dorosłych, warto rozważyć wyjazd na
Oazę Rekolekcyjną Diakonii Życia.

 * Poruszamy na niej szereg interesujących i aktualnych tematów dotyczących naszej tożsamości, seksualności i obrony życia, więzi rodzinnych, czystości oraz problemów homoseksualizmu....a także wiele innych
 * Jest to krótsza forma rekolekcyjna (10 dni), wymagająca tylko 5 dni urlopu, a jednocześnie na tyle długa, że jest czas na odnowę duchową i zawiązanie wspólnoty
 * Poza tym odbywają się one w niezwykle atrakcyjnym miejscu - Frydrychowo -wioska 5 km od Parchowa położona nad jeziorem Mausz, w Szwajcarii Kaszubskiej. Jest to ośrodek Dal-Sol - dawny ośrodek zakładowy firmy
Dalmor, także jest cała infrastruktura, niezbędna do przeżycia cudownego czasu rekolekcji. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem. Jest duża stołówka i smaczne jedzenie, jest sala konferencyjna/kawiarnia i duża kaplica; są szerokie korytarze, co ważne dla rodziców z małymi dziećmi, by w razie pochmurnej pogody mogły się swobodnie "wybiegać".
 * Ośrodek położony jest nad jeziorem Mausz, jest kąpielisko w niedalekiej odległości od ośrodka , ale na tyle bezpiecznie, by dzieci "same tam nie dotarły". Jest duże boisko do zabaw dla dzieci, a na przepływającej w pobliżu rzece Słupia planujemy dla chętnych zorganizować spływ kajakowy. W pobliskim Bytowie atrakcją jest zamek krzyżacki, a okoliczne lasy i wzgórza można zwiedzać podróżując po scieżkach przyrodniczych i rowerowych.
 *  A do tego wszystko w mega atrakcyjnej cenie. Chyba już bardziej zachęcać nie trzeba? Będzie mnóstwo dla ducha, bardzo dużo dla sfery poznawczej i dużo dla ciała.

>>>Lista rezerwowa dla małżenstw<<<                       >>>Zgłoszenie dla uczestnika tzw. solisty<<<


Czas: 5-14 sierpnia 2016r.

Miejsce:Frydrychowo koło Parchowa, ośrodek Dal-Sol http://www.dalsol.gdan.pl/

Koszt: 630 zł, dzieci (3-13) mniej, poniżej 3 lat bezpłatnie

Zgłoszenia: Joanna i Andrzej Zinka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. 512-438-196 - Asia

From Address: