nowe logo DZSpotkanie będzie miało miejsce w sobotę 15 października 2016 r. w Warszawie, w parafii św. Jakuba przy ul. Grójeckiej 38 (przy placu Narutowicza). Początek spotkania o godz. 10.00, zakończenie ok. 17.00.

Spotkanie odpowiedzialnych ma służyć przedstawieniu wizji pracy Diakonii Życia w nadchodzącym roku pracy formacyjnej przebiegającym pod hasłem "Miłosierni jak Ojciec". Podzielimy się też doświadczeniami pracy naszej diakonii w diecezjach oraz posługą na rekolekcjach oazowych i Światowych Dniach Młodzieży, zapoznamy się z bieżącymi zagadnieniami z zakresu posługi DŻ i przekażemy konkretne inspiracje dla dalszego rozwoju.

Jeśli w danej diecezji nie ma Diakonii Życia lub nie ma odpowiedzialnych za nią, prosimy moderatorów diecezjalnych Ruchu lub pary diecezjalne Domowego Kościoła o wydelegowanie osób zainteresowanych posługą w tej diakonii lub też osób, które po powrocie ze spotkania będą mogły przekazać informacje o konkretnych formach posługi naszej diakonii dla Ruchu Światło-Życie.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w spotkaniu (do 8 października). Zgłoszenie nie jest warunkiem uczestnictwa w spotkaniu, umożliwi jednak lepsze przygotowanie spotkania.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 609446355

Dorota i Łukasz Kozyrowie

odpowiedzialni za Centralną Diakonię Życia