Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 23 grudnia 2014, 13:31    

Chrzest Franciszka


W Czwartą Niedzielę Adwentu 2014 w kościele w Krościenku przy grobie sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego w południe podczas mszy św. parafialnej miał miejsce chrzest Franciszka Jacka.

fot. Aleksandra Rogowska

Rodzice dziecka, Beata i Marcin Mądrzy wierzą, że modlitwa przez wstawiennictwo ks. Franciszka Blachnickiego, najpierw w maju uratowała mu życie, gdy był jeszcze w łonie matki, a później także 6 października przy szczęśliwych narodzinach.

fot. Aleksandra Rogowska

Mszy św. chrzcielnej przewodniczył ks. bp Grzegorz Ryś, który w homilii w prostych słowach wyjaśniał, że słowo Boże,  tak jak w życiu Maryi, również w naszym życiu może być żywe i skuteczne, gdy z wiarą mówimy Bogu tak, chcę, by obietnica Boża wypełniła się w moim życiu.

fot. Aleksandra Rogowska

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, ale musi być nasze „tak, chcę”. Bóg uczynił rzeczy niemożliwe w życiu Maryi, gdy uwierzyła Bogu.  Uczynił też to, co dziś dla wielu wydaje się niemożliwe, kiedy rodzice czwórki małych dzieci otworzyli swój dom na kolejny dar.

fot. Aleksandra Rogowska

Bóg niech będzie uwielbiony w Jego planach!

A.R.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE