Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 25 września 2018, 22:09    

Diakonia czeka

Zaproszenie Diakonii Społecznej


Zapraszamy na kolejne, tym razem weekendowe spotkanie osób pragnących włączyć się w pracę Diakonii Społecznej, które odbędzie się w Spale k. Tomaszowa Mazowieckiego, w dniach 19-21 października 2018 r.  Udział w sympozjum jest gratisowy.

Spotkanie rozpocznie się w piątek 19 października Mszą Świętą  o godz. 19.00. a zakończy w niedzielę 21 października obiadem o godz. 12.00.

Wczesna pora zakończenia spotkania umożliwi powrót na wybory samorządowe do swojego miejsca zamieszkania. Lokale wyborcze otwarte będą do godz. 21.00.

Zapisy u  Mirosławy Chmielewicz : mchmielewicz@bydgoszcz.oaza.pl

Centralna Diakonia Społeczna
Mirosława i Marek Chmielewicz

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE