Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 10 lutego 2016, 20:19    

Drobniaki na metry 2016


szablon siatkaRozpoczynamy okres Wielkiego Postu, a wraz z nim trzecią już edycję akcji „Drobniaki na metry”. Chcemy ponownie włączyć się w rozwój nie tylko Ruchu, ale także Żywych Wspólnot Kościoła w krajach misyjnych. Dzięki poprzednim edycjom udało się przeprowadzić rekolekcje w Chinach, rekolekcje w Polsce przeżyły osoby z Filipin, a także odbyły się dwa stopnie oazy w Kenii. To tylko niektóre z działań Diakoni Misyjnej, które mogły być zrealizowane dzięki „Drobniakom”.

Wielkopostna jałmużna misyjna może być też dla nas szczególnie w Roku Miłosierdzia okazją do pomocy naszym braciom w poznawaniu Chrystusa. Pamiętajmy, że ofiarowując niewiele możemy przyczynić się do realizacji wielkich dzieł. Zapraszamy, zatem wszystkich do ponownego (bądź pierwszego) włączenia się w zbiórkę 1 km monet.

W tym roku każdy może samodzielnie wydrukować i złożyć puszkę-skarbonkę w domu (pobierz w formacie pdf). Projekt przygotowała oazowiczka z Warszawy – Alicja Michłek, za co jej serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy także do śledzenia akcji na Facebooku.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE