Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 29 stycznia 2015, 19:54    

Dziękujemy za Wasze świadectwo

życzenia Pary Krajowej i Moderatora Krajowego DK z okazji Dnia Życia Konsekrowanego


„Zachęcam więc wszystkie wspólnoty chrześcijańskie do przeżywania tego roku przede wszystkim, aby podziękować Panu i z wdzięcznością przypomnieć o otrzymanych darach, które nadal otrzymujemy za pośrednictwem świętości założycieli i założycielek oraz wierności własnemu charyzmatowi tak wielu osób konsekrowanych. Zachęcam was wszystkich do zgromadzenia się wokół osób konsekrowanych, by radować się z nimi, dzielić ich trudności, by współpracować z nimi, na tyle, na ile to możliwe, żeby kontynuować ich posługę i ich dzieło, które jest też dziełem całego Kościoła. Niech odczują miłość i serdeczność całego ludu chrześcijańskiego”.

List apostolski z okazji Roku Życia Konsekrowanego

Drogie Osoby Konsekrowane,

szczególnie Panie z Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła

oraz Siostry ze Wspólnoty Dzieci Łaski Bożej!

            W Roku Życia Konsekrowanego, w dniu, w którym nasze myśli są skierowane ku Osobom poświęcającym się Panu Bogu i ludziom, dziękujemy za Wasze świadectwo życia radami ewangelicznymi i posługę w Ruchu Światło-Życie i na jego rzecz. Życzymy, by nie zabrakło wokół Was osób, które z życzliwością i zrozumieniem będą wspierały podejmowane przez Was dzieła służące dobru całego Kościoła.

Katarzyna i Paweł Maciejewscy

para krajowa Domowego Kościoła,
gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie

ks. Tomasz Opaliński

moderator krajowy DK
KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE