Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 11 września 2014, 16:30    

Dziękujemy za wsparcie ONŻ w Kenii


kenia30 sierpnia z Bożą pomocą zakończyliśmy Oazę Nowego Życia I stopnia w Kagaene w Kenii. W rekolekcjach wzięło udział dwudziestu siedmiu uczestników w wieku od 18 do 47 lat i czterech animatorów z Polski.

Mamy nadzieję, że ta pierwsza oaza w Afryce będzie zaledwie zaczątkiem rozwoju naszego Ruchu na tym kontynencie i przyniesie błogosławione owoce zarówno w życiu samych uczestników, jak i całego społeczeństwa. Już teraz możemy się cieszyć pierwszymi owocami rekolekcji: powstały małe grupy formacyjne w Tiganii, Kagaene, Kiamuri, Nkubu oraz dwie w Mitunguu, 18 osób złożyło w czasie dnia wspólnoty deklaracje KWC, w tym 3 członkowskie.

Rekolekcje te nie mogłyby się odbyć, gdyby nie hojność darczyńców z Polski, ponieważ społeczeństwo kenijskie jest ubogie. Średnia pensja w rejonie, w którym przebywaliśmy, nie przekraczała 200 zł, a w rodzinach zwykle pracuje tylko jedna osoba. Na rekolekcje udało nam się zebrać ponad 10500 zł. Koszt oazy dla jednej osoby wyniósł 332 zł.

Dziękujemy również za wsparcie modlitewne osób, które zadeklarowały modlitwę za konkretnego animatora lub uczestnika oraz wszystkich osób pamiętających o nas w modlitwie. Zamieszczamy też zdjęcie z podziękowaniami od uczestników w kiswahili (asante) i po polsku (dziękujemy).

Bóg zapłać!

Magdalena i Przemysław Skibińscy

Izabela Ostrowska

Judyta Sowa

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE