Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 19 lipca 2015, 10:41    

Dzień światła II turnusu w Krościenku


W Dniu Światła w czwartym dniu oaz II turnusu zgromadziło się w Centrum Ruchu w Krościenku nad Dunajcem dwanaście wspólnot oazowych przeżywających swoje rekolekcje w Pieninach, Gorcach i na Spiszu – łącznie 586 osób.

1Wśród uczestników była pięcioosobowa grupa z Filipin przeżywająca w Krościenku oazę II stopnia oraz czterech kapłanów z Filipin uczestniczących w oazie I stopnia w Krościenku.3Eucharystii koncelebrowanej przez 20 kapłanów przewodniczył moderator generalny Ruchu ks. Marek Sędek. Po Eucharystii uczestnicy spotkania przeszli z zapalonymi świecami do figury Niepokalanej Matki Kościoła, gdzie wysłuchali m.in. nagrania wypowiedzi kard. Karola Wojtyły podczas oddania Ruchu Niepokalanej Matce Kościoła w 1973 r.

6111213105 84

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE