Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 13 sierpnia 2016, 09:15    

Dzień Światła II turnusu


W Dniu Światła w II turnusie, który przypadł 9 sierpnia 2016r.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

W wieczornej Eucharystii w Wieczerniku św. Jana Pawła II na Kopiej Górce uczestniczyło prawie 400 oazowiczów z dziewięciu oaz młodzieżowych, dorosłych i rodzin z Zakopanego, Białego Dunajca, Tylmanowej, Szlachtowej, Szczawnicy i z Krościenka. Liczne posługi, m.in. muzyczną, ładu i nagłośnienie podjęli animatorzy z Miesięcznej Szkoły Animatora przeżywający już drugi tydzień formacji w Centrum Ruchu na Kopiej Górce.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

Koncelebrowanej przez kilkunastu kapłanów Eucharystii przewodniczył ks. Marek Sędek. Tym razem nabożeństwu oprócz znaku światła, towarzyszył obfity znak wody.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

W trakcie mszy św. zaczął padać deszcz i pod parasolami przeszliśmy do źródła życia znajdującego się przy figurze Niepokalanej Matki Kościoła. /ar/

Więcej zdjęć z wydarzenia: www.facebook.com/kopiagorka

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE