Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 20 sierpnia 2016, 10:27    

Dzień Wspólnoty II turnusu


Oaza Wielka Nowa Jerozolima mająca swoje centrum w Krościenku na czas godziny meldunku i świadectw zgromadziła 11 oaz średnich w trzech miejscach: w centrum Domowego Kościoła przy ulicy Jagiellońskiej, na boisku parafialnym oraz w kopiogórskim sadzie.

Na najważniejszy punkt dnia wspólnoty w Wieczerniku św. Jana Pawła II dotarły jeszcze Oazy Wielkie Tabor i Betlejem oraz 8 oaz średnich „niezrzeszonych”. W sumie zgromadziły się 33 oazy, czyli około 1500 osób, w tym 48 kapłanów (8 z Filipin i 1 Słowak) 2 diakonów i arcybiskup przemyski Adam Szal, który przewodniczył Eucharystii i wygłosił homilię. Atmosfera była podniosła, pogoda także dopisała. Piętnaście minut po liturgii tradycyjnie miała miejsce godzina odpowiedzialności i misji, której przewodniczył ks. Jan Mikulski. /an/

 

Więcej zdjęć

Godzina odpowiedzialności i misji

Eucharystia

Meldunki i świadectwa

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE