Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 21 sierpnia 2017, 07:29    

Dzień Wspólnoty III turnusu


CENTRUM RUCHU

17 sierpnia na Kopiej Górce odbył się Dzień Wspólnoty III turnusu oaz wakacyjnych. W tym świętowaniu wzięły udział 23 wspólnoty z poszczególnych turnusów oaz młodzieżowych oraz Domowego Kościoła.
czytaj więcej

PRZEMYŚL

W czwartek, 17 sierpnia 2017 r., w archikatedrze przemyskiej zebrali się uczestnicy 11 turnusów rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie, w tym grupa Filipińczyków, by rozpocząć świętowanie Dnia Wspólnoty.
Spotkanie rozpoczęło się zawiązaniem wspólnoty o godz. 9:30. Następnie zebrani uczestniczyli w Mszy Świętej, której przewodniczył abp Józef Michalik. W wygłoszonej homilii zaproponował wiernym lekcję miłości.
czytaj więcej

ARCHIDIECEZJA KATOWICKA

To był ostatni w to lato dzień wspólnoty młodych, dzieci i rodzin przeżywających oazowe rekolekcje. Abp Wiktor Skworc odwiedził ich w Koniakowie. W Ustroniu razem z uczestnikami oaz rekolekcyjnych modlił się bp Adam Wodarczyk.
czytaj więcej

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE