Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 28 kwietnia 2015, 23:06    

Informacja o udziale w drugiej turze wyborów


W niedzielę 24 maja 2015 roku  być może odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. W związku z tym, osoby uczestniczące w COM i planujące wziąć udział w głosowaniu w Krościenku, powinny zaopatrzyć się w zaświadczenie o prawie do głosowania poza miejscem zamieszkania.

Wniosek o wydanie takiego zaświadczenie należy złożyć już przed pierwszą turą głosowania, najpóźniej do 8 maja 2015 r. w urzędzie miasta/gminy, w której jesteśmy zameldowani. Otrzymamy  wtedy dwa zaświadczenia: o prawie do głosowania w dniu pierwszego głosowania oraz o prawie do głosowania w dniu ponownego głosowania. Pojawiają się informacje, że wniosek o głosowanie poza miejscem zamieszkania będzie można też uzyskać po pierwszej turze głosowania – tylko na drugą. Jednak w Urzędzie Miasta tej informacji nie potwierdzono. Wydaje się więc bezpieczniejsze pobranie zaświadczenie przed pierwszą turą wyborów.

Bp Adam Wodarczyk

Moderator Generalny Ruchu Światło-Życie

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE