Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 11 kwietnia 2017, 10:33    

Jest moc, jest siła


W sobotę 1 kwietnia przybyła do Centrum Ruchu Światło-Życie pierwsza jubileuszowa pielgrzymka filialna.

Pielgrzymka filii śląskiej na Kopią Górkę, 1 kwietnia 2017 r. Pielgrzymi z diecezji katowickiej, pod figurą NiepokalanejPielgrzymi z filii śląskiej spotkali się na Eucharystii przy grobie czcigodnego sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, której przewodniczył moderator generalny Ruchu ks. Marek Sędek.

Pielgrzymka filii śląskiej na Kopią Górkę, 1 kwietnia 2017 r.Dla jej uczestników była to okazja do ponownego przekonania się, jak wspaniałym i wyjątkowym człowiekiem i księdzem był Franciszek Blachnicki, założyciel Ruchu Światło-Życie, „Gwałtownik Królestwa Bożego”. Był to czas dziękczynienia przy grobie Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego za jego życie i dzieło oraz utwierdzenia się w tym, że jako członkowie Ruchu Światło-Życie, to dzieło muszą pielęgnować i przekazywać ludziom, z którymi mają styczność w szkole, w zakładzie pracy, czy też w miejscu zamieszkania.

relacja pielgrzymów z Archidiecezji Katowickiej

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE