Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 2 lutego 2016, 14:31    

Kapłani z archidiecezji katowickiej na Kopiej Górce


W sobotę 30 stycznia br. Kopią Górkę odwiedzili księża pracujący w Kurii Metropolitalnej w Katowicach.

fot. http://www.archidiecezja.katowice.pl/pl/77-slider/6943-rekolekcje-dla-kaplanow-pracujacych-w-kuriiDo Krościenka przybyli wraz z abp. Wiktorem Skworcem i bp. Markiem Szkudło ze Starego Sącza, gdzie w Diecezjalnym Centrum Pielgrzymowania „Opoka” odprawiali swoje rekolekcje. W dolnym kościele parafialnym celebrowali Eucharystię i modlili się przy grobie czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Na Kopiej Górce kapłani nawiedzili kaplicę Chrystusa Sługi i pokój Ojca Franciszka oraz zostali ugoszczeni skromnym posiłkiem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Relacja zdjęciowa z tych odwiedzin została zamieszczona na stronie archidiecezji katowickiej.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE