Kolejny nakład książek o małżeństwie

na_dobreWydawnictwo Światło-Życie przygotowało już kolejny nakład znakomitych książek Gregory’ego Popcaka poświęconych małżeństwu – „Święty seks” oraz „Na dobre… na zawsze!”. Poprzednie nakłady (w przypadku „Świętego seksu” było to już drugie wydanie) całkowicie się bowiem rozeszły.

„Na dobre… na zawsze” to książka o miłości małżeńskiej. W bardzo konkretny sposób pomaga uświadomić sobie, czym naprawdę jest miłość: jak jest cenna i jak wiele kosztuje. Książka pokazuje, jak pracować na relacją małżeńską, jak ją rozwijać.

„Święty seks” mówi o więzi seksualnej w małżeństwie. Ukazuje, jak przeżywać więź seksualną jako formę uwielbienia Boga poprzez ich wzajemną jedność. Autor nie unika przy tym trudnych tematów, wręcz przeciwnie – podejmuje je udzielając jasnych i precyzyjnych odpowiedzi na najbardziej kontrowersyjne pytania i wątpliwości katolickich małżonków. Najnowszy numer miesięcznika „W drodze” poświęca cały blok artykułów małżeńskiej sferze seksualnej. Jeden z tekstów w znacznej mierze odwołuje się właśnie do książki „Święty seks”.

swiety_seksGregory Popcak jest katolickim doradcą małżeńskim. Jest mężem i ojcem. Angażuje się w ruch Odnowy w Duchu Świętym. W publikacjach widać jego żywą relację z Bogiem.

W przyszłym miesiącu nakładem Wydawnictwa Światło-Życie ukaże się kolejna książka Popcaka „We współpracy z łaską” – poświęcona chrześcijańskiemu wychowaniu dzieci.

Książki można nabyć w Wydawnictwie Światło-Życie:
„Święty seks”
„Na dobre… na zawsze!”