Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 21 stycznia 2017, 19:39    

Konkurs na znak roku rozstrzygnięty


znak2017-01-208x250Mamy zaszczyt ogłosić, że konkurs na znak roku formacyjnego i Oazy Żywego Kościoła 2017 „Sługa Niepokalanej” został rozstrzygnięty. Wynik konkursu zatwierdził moderator generalny Ruchu Światło-Życie ks. Marek Sędek.

Do Wydawnictwa Światło-Życie wpłynęło trzydzieści osiem (38) prac konkursowych. Komisja w składzie: Jolanta Szpilarewicz (INMK), Renata i Dariusz Borkowscy (Domowy Kościół), Zuzanna Rataj (Wydawnictwo Światło-Życie), oceniała nadesłane prace, kierując się kryteriami opisanymi jako wymagania dla pracy konkursowej.

Zwyciężczynią konkursu została Aleksandra Brodnicka z Serocka. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za wszystkie przesłane projekty. Każdemu uczestnikowi konkursu prześlemy pocztą upominek od Wydawnictwa Światło-Życie.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE