Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 2 marca 2017, 10:30    

Konkurs „Sługa Niepokalanej”


30 lat temu, dokładnie 27 lutego 1987 r., odszedł do Domu Ojca w Niebie Czcigodny Sługa Boży Franciszek Blachnicki – założyciel Ruchu Światło-Życie. Bez niego nie byłoby oaz, bez oaz nie byłoby tutaj Ciebie i mnie. W życiu ks. Franciszka szczególne miejsce zajmowała Maryja – już wkrótce rozpoczniemy kolejny rok formacyjny, który nawiąże do tego tematem: „Sługa Niepokalanej”.

ZADANIE

Zadanie konkursowe: prześlijcie na adres mailowy – dks.lodz.oaza@gmail.com zdjęcie, które nawiązałoby tematycznie do “Sługi Niepokalanej”. Dołączcie też opis, dlaczego wybraliście właśnie takie zdjęcie. Temat jest szeroki – ks. Franciszek może pojawić się w jakiś sposób na zdjęciu, ale nie musi 🙂 Możecie pokazać nam, co to znaczy być sługą Niepokalanej i jak oaza Was do tego inspiruje.

CZAS

Zabawa trwa do 24 marca czyli DNIA URODZIN KS. BLACHNICKIEGO (włącznie). Zdjęcie możecie nadsyłać już teraz.

NAGRODY

Dofinansowanie wakacyjnych rekolekcji albo nagrody rzeczowe o równowartości:

1 miejsce – 200 zł

2 miejsce – 100 zł

3 miejsce – 70 zł

REGULAMIN

Regulamin ze szczegółowymi informacjami dostępny jest  tutaj.

FACEBOOK

Zachęcamy też do śledzenia tego wydarzenia na naszym fanpagu.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE