Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 4 stycznia 2018, 19:56    

Konkursowe zmagania trwają

Konkursy na znak i piosenkę roku


Do ostatnich minut ostatniego dnia 2017 roku spływały zgłoszenia w ogłoszonych konkursach na znak roku oraz na piosenkę roku formacyjnego „Młodzi w Kościele”. Do konkursu na piosenkę roku do Centralnej Diakonii Muzycznej zostało przesłanych 30 propozycji, natomiast 23 osoby nadesłały propozycje w konkursie na znak roku, którego organizatorem jest Wydawnictwo Światło-Życie.  Teraz przed organizatorami niełatwe zadanie wybrania propozycji, które już 13 stycznia zostaną przedstawione Centralnej Diakonii Jedności.

Wszystkim osobom, które wzięły udział w obu konkursach i przesłały swoje propozycje już teraz bardzo dziękujemy. Trzeba zauważyć, że w przypadku konkursu na piosenkę roku często są to prace zespołowe, więc liczba osób zaangażowanych jest niemała.

Jaka będzie nowa piosenka roku i znak roku tradycyjnie dowiemy się w lutym w czasie Kongregacji Odpowiedzialnych w Częstochowie.

Marcin Łęczycki
fot.:  pixabay.com

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE