Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 10 czerwca 2016, 22:04    

Kopia Górka obchodziła w tym tygodniu urodziny


W poniedziałek 6 czerwca br. na Kopiej Górce świętowano 40. rocznicę poświęcenia kaplicy Chrystusa Sługi przez kard. Karola Wojtyłę.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. Henryk Bolczyk, homilię głosił ks. Wojciech Ignasiak, moderator UKCHS. W koncelebrze był również ks. Marek Sędek, moderator generalny Ruchu.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

Wraz z diakonią Centrum modlili się na tej mszy św. i podczas adoracji z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa najbliżsi sąsiedzi Kopiej Górki. Po Eucharystii w tzw. pokoju zielonym przy lodach wspominano jeszcze to wydarzenie sprzed czterdziestu lat.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie

za: Kopia Górka (Centrum Ruchu Światło-Życie)

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE