Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 30 marca 2017, 10:50    

Łowcy talentów


Łowcy talentów to gra planszowa, której celem jest uczenie dzieci w sposób przyjazny o wartościach „niematerialnych”.

Gracze podczas rozgrywki wchodzą w różne miejsca (Muzeum, Boisko, Sklep itd), gdzie zdobywają talenty (takie jak Koleżeństwo czy Odpowiedzialność). Ponadto muszą uważać na Złe Duchy, których spotkanie skutkuje Pokusą – ale bez obawy, można się przed nimi schronić w Kościele i otrzymać Łaskę!

Gra otrzymała patronat Ruchu Światło-Życie oraz Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.lowcytalentow.com.  Można tam również zamówić grę z dostawą do domu.

Kim są twórcy gry?

Jesteśmy młodzi i wierzymy, że marzenia są po to, aby je realizować! Dlatego mamy ich dużo.

Jednym z nich było wydanie dobrej gry planszowej. Dobrej, czyli takiej, która ma przemyślaną mechanikę, ciekawą fabułę, porządnej jakości elementy oraz chrześcijańskie przesłanie. I to są właśnie Łowcy Talentów.

Na co dzień studiujemy, pracujemy, udzielamy się w harcerstwie i w oazie. Zwłaszcza te dwa ostatnie środowiska są dla nas ważne. Kiedyś nas wychowały, a dzisiaj my staramy się wypełniać w nich misje wychowawców i animatorów. To również dzięki nim możemy dziś rozwijać nasze talenty i realizować marzenia.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany obejrzeniem gry „na żywo”, to będziemy obecni na Targach Wydawców Katolickich w dniach 30.03-2.04 w Arkadach Kubickiego (Zamek Królewski w Warszawie).

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE