Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 7 września 2016, 18:58    

Maksymalnie Szaleni Animatorzy


MSA – w teorii to Miesięczna Szkoła Animatora, w praktyce – Maksymalnie Szaleni Animatorzy.

fot. Centrum Ruchu Światło-Życie17 animatorów z różnych części Polski, który miesiąc spędzili na Kopiej Górce czerpiąc z bogactwa charyzmatu naszego Ruchu i przybliżając się do Boga. Choć dużo czasu było poświęcone na wykłady i warsztaty, był to czas prawdziwych rekolekcji. Regularność planu dnia, a przede wszystkim miejsce na to, co najważniejsze – Namiot Spotkania i Eucharystię – sprawiły, że poczuliśmy się tam jak w domu, po prostu tam żyliśmy.

fot. Centrum Ruchu Światło-ŻycieCałe nasze życie na ten czas przeniosło się do Krościenka. Jako gospodarze mogliśmy witać oazy przybywające na poznawanie Centrum, służyć innym w czasie Dnia Wspólnoty. Mieliśmy tą niesamowitą łaskę, że mogliśmy czerpać pełnymi garściami z tego miejsca, ludzi do nas przybywających, a także – czy może przede wszystkim – z obecności każdego z nas.

fot. Centrum Ruchu Światło-ŻycieDla mnie MSA to przede wszystkim czas bliskości Boga. Czułam Jego wręcz fizyczną bliskość, gdy przechadzał się między naszą cudowną wspólnotą, odkrywałam Go w każdym geście czy uśmiechu.  Wielką łaską i cudem było to, że On stworzył z nas tak wspaniałą grupę. Poczucie jedności, wzajemnej miłości i wielkiej troski promieniowało z ludzi, których widziałam wokół. Wywoływało to ogromną radość i wdzięczność w sercu. Ten czas był dla mnie pięknym spacerem – krocząc za rękę z Jezusem, czułam się bezpieczna, kochana i mogłam odkrywać dar, jakim była dla mnie każda osoba, z którą dane mi było przeżywać te rekolekcje.

fot. Centrum Ruchu Światło-ŻycieCo dzień dziękuję Panu za ten czas, który był mi darowany, abym mogła odrodzić swoje serce. Niczym na to nie zasłużyłam i nigdy nie będę w stanie podziękować za wszystko czego tam doświadczyłam. Dzięki Ci Tato!

MSA – polecam!

Daria Marcinkowska

za: www.lodz.oaza.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE