Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 3 października 2016, 14:02    

Materiały do formacji permanentnej w roku formacyjnym 2016/2017


znak2016-malyW bieżącym roku po rocznej przerwie ukazały się w formie papierowej materiały do formacji permanentnej przeznaczone dla grup, które ukończyły już formację podstawowa Ruchu (animatorów, diakonijnych, również możliwe do wykorzystania jako jedna z propozycji dla starszych kręgów Domowego Kościoła). Materiały te jak zawsze starają się pogłębić temat pracy rocznej Ruchu.

Materiały te będą również sukcesywnie umieszczane w formie elektronicznej na stronie ogólnopolskiej Ruchu – dostępne w zakładce Zobacz pod odnośnikiem Materiały formacyjne.

Wersja drukowana (zawierająca wszystkie spotkania) jest cały czas dostępna w Wydawnictwie Światło-Życie (przejdź na stronę wydawnictwa).

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE