Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 28 maja 2016, 12:04    

Młodzi Misjonarze Miłosierdzia


„Młodzi Misjonarze Miłosierdzia” to projekt zorganizowany w ramach Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Inicjatywa skierowana jest głównie do młodych Polaków, zarówno osób działających samodzielnie, jak i we wspólnotach, duszpasterstwach, grupach szkolnych, gronie przyjaciół. W projekcie mogą uczestniczyć osoby, którym bliska jest idea miłosierdzia, zarówno wierzące, jak i niewierzące. Do udziału w inicjatywie zaproszeni są również dorośli – „młodzi i miłosierni duchem”.

Celem projektu jest rozpowszechnienie idei miłosierdzia w codziennym życiu i uświadomienie, że czyny miłosierdzia dostępne są dla każdego z nas. Aby stać się młodym misjonarzem miłosierdzia wystarczy otworzyć się na potrzeby i problemy ludzi w swoim środowisku. Dzięki drobnym gestom miłosierdzia świat naszych bliźnich stanie się lepszy i bardziej radosny. Podczas trwania projektu gromadzone są świadectwa dotyczące uczynków miłosierdzia – np. w formie tekstu, filmu, zdjęć. Są one prezentowane na naszej stronie internetowej w zakładce „Świadectwa” oraz w mediach społecznościowych. Następnie zostaną zebrane i ofiarowane papieżowi Franciszkowi, podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Więcej informacji na stronie mmm.krakow2016.com

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE