Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 20 października 2014, 22:56    

Modlitewny Łańcuch Misyjny


Już po raz kolejny począwszy od Niedzieli Misyjnej w trakcie całego Tygodnia Misyjnego (19-25 X) Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej zbuduje „Modlitewny Łańcuch Misyjny”.

Chcemy poprzez modlitwę różańcową, jako jeden Ruch modlić się za misjonarzy, misjonarki i wolontariuszy misyjnych, za tych, którzy do misji się przygotowują i o powołania misyjne, za kraje misyjne (o rozwiązanie trapiących je problemów i za tych którzy jeszcze nie słyszeli o Chrystusie), a także o rozwój naszego Ruchu na całym świecie (za wspólnoty oazowe i kręgi DK w Niemczech, Czechach, na Słowacji, Białorusi, Ukrainie, Austrii i innych krajach europejskich, w Ameryce i Kanadzie, za rodzące się wspólnoty w Chinach, Kenii, Turkmenistanie, na Filipinach i w innych krajach świata) oraz za oazowiczów posługujących na misjach, zwłaszcza za Izę Marczak – animatorkę z Łodzi, która posługuje w Chinach.

Każdego dnia Tygodnia Misyjnego w przynajmniej jednej z parafii w innym rejonie naszej archidiecezji będziemy się modlić za inny kontynent. W ten sposób przez cały Tydzień Misyjny obejmiemy łańcuchem modlitwy cały świat!

Oto plan modlitw:

Niedziela Misyjna 19 X
W tym dniu przeżywamy Światowy Dzień Misyjny i modlimy się w naszych wspólnotach parafialnych o jedność Kościoła, za misje i dzieło Nowej Ewangelizacji.

Poniedziałek 20 X
miejsce: Parafia Matki Bożej Jasnogórskiej w Łodzi oraz Parafia Matki Bożej Różańcowej w Pabianicach
intencja: Ameryka Południowa

Wtorek 21 X
miejsce:
intencja: Afryka

Środa 22 X 
miejsce: Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu
intencja: Azja

Czwartek 23 X
miejsce: Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie
intencja: Australia i Oceania

Piątek 24 X
miejsce: Parafia św. Królowej Jadwigi w Tomaszowie Mazowieckim
intencja: Europa

Sobota 25 X
miejsce: Parafia Miłosierdzia Bożego w Bełchatowie
intencja: Ameryka Północna

Chcesz się włączyć w to dzieło ze swoją wspólnotą, kręgiem? Daj nam znać: misyjna.lodz@gmail.com

za: www.misje.oaza.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE