Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 22 września 2014, 11:37    

Moja pierwsza oaza

rozstrzygnięto konkurs


konkurs„Byłeś na oazie 60 lat temu? Kilkanaście, kilka lat temu? A może Twoje pierwsze rekolekcje Ruchu Światło-Życie będziesz przeżywał w tym roku? Była to Oaza Dzieci Bożych, a może rekolekcje Domowego Kościoła?”

Tak zaczynało się zaproszenie do konkursu ogłoszonego w czerwcu przez Ruch Światło-Życie archidiecezji łódzkiej. W konkursie należało przedstawić przeżycia z pierwszych rekolekcji. Forma mogła być dowolna – wiersz, plakat, rysunek, opowiadanie.

Prace konkursowe napłynęły z całej Polski. Miały różną formę. Były spisane wspomnienia, obok nich plakaty, skomponowane zestawy zdjęć.

Konkurs został rozstrzygnięty. Pierwsze miejsce otrzymała Aleksandra Chrupek z diecezji tarnowskiej,  drugie miejsce Katarzyna Chwalewska i Edyta Kabat z archidiecezji łódzkiej, trzecie miejsce Natalia Lenartowicz z diecezji warszawsko-praskiej. Ponadto przyznano trzy wyróżnienia.

Nagrodzone i wyróżnione prace można ściągnąć ze stron Ruchu archidiecezji łódzkiej.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE