Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 13 kwietnia 2017, 17:24    

Myśli ks. Blachnickiego w Oktawie Wielkiej Nocy


Na stronach internetowych Archidiecezji Katowickiej w Oktawie Wielkanocy będą sie codziennie pojawiać fragmenty audiobooka „Spojrzenia w świetle łaski” wydanego przez Wydawnictwo Światło Życie.

Audiobook w ślad za wydaną wcześniej książką zawiera fragmenty pamiętników życia wewnętrznego ks. Franciszka Blachnickiego czytane przez aktora Dariusza Kowalskiego. Pochodzą one z okresu pobytu w seminarium duchownym i z pierwszych lat kapłaństwa autora.

Tytuł tego zbioru wskazuje na genezę zawartych w nim zapisków: ks. Franciszek miał zwyczaj przelewać na papier swoje myśli i przeżycia w chwilach doświadczania działania łaski, która jak snop światła padała do świadomości, odsłaniając najgłębszy sens wewnętrznych przeżyć.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE