Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 15 maja 2017, 20:18    

Nagrania z seminarium o ks. Franciszku Blachnickim


6 maja 2017 gościliśmy w Domu Ruchu w Łodzi pana Roberta Derewendę*, który opowiadał o życiu ks. Franciszka Blachnickiego oraz o historii Ruchu Światło-Życie. Zachęcamy do obejrzenia nagrań (2 części) zrealizowanych przez pana Łukasza Głowackiego:

*- Robert Derewenda, ur. w 1977 r. w Tomaszowie Mazowieckim, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii nowożytnej. Nauczyciel historii w Prywatnym Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie; wykładowca w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Od wielu lat uczestnik Ruchu Światło-Życie; w latach 2001-2008 pracownik Archiwum Głównego Ruchu Światło-Życie w Lublinie (w latach 2004-2011 jego dyrektor); członek Centralnej Diakonii Jedności Ruchu Światło-Życie oraz Komisji Teologiczno-Programowej tego Ruchu.

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE