Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 25 lutego 2016, 19:45    

Nowa Diakonia UKCHS


W dniu 24 listopada 2015r. podczas rekolekcji UKCHS, których tematem był Charyzmat oazy rekolekcyjnej odbyły się dwa spotkania UKCHS. W czasie jednego z nich Zgromadzenie Generalne wybrało nowy skład Zarządu Stowarzyszenia Unia Kapłanów Chrystusa Sługi, który został zatwierdzony przez Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża.

Nowy skład zarządu, czyli Diakonia UKCHS

Ks. Wojciech Ignasiak – moderator

Ks. Maciej Krulak – zastępca

Ks. Ireneusz Kopacz – członek zarządu

Ks. Kamil Prus – skarbnik

Ks. Radosław Rotman – sekretarz

Ks. Wojciech Ignasiak – moderator UKCHS w specjalnym komunikacie podziekował dotychczasowej Diakonii za posługę i trud włożony w pracę na rzecz Stowarzyszenia Unia Kapłanów Chrystusa Sługi.

Unia Kapłanów Chrystusa-Sługi jednoczy kapłanów – moderatorów Ruchu Światło-Życie dla lepszego wyrażenia i realizowania ich posługi w ramach Ruchu i  przez Ruch na rzecz odnowy Kościoła. Pragnie ona dokonać tego zjednoczenia m.in. przez posłużenie się formą kościelnego zrzeszenia zwanego w prawie kanonicznym Pia Unio.

zobacz więcej: http://ukchs.oaza.pl/

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE