Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 21 grudnia 2016, 21:37    

Nowa sekcja Stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie


W dniu 13 grudnia 2016 roku biskup zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński powołał publiczne stowarzyszenie wiernych „Diakonia Ruchu Światło-Życie Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej”.

podczas-pielgrzymki-ruchu-swiatlo-zycie-do-rokitnaNowe stowarzyszenie jest jednocześnie sekcją diecezjalną ogólnopolskiego „Stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie”. Aktu utworzenia stowarzyszenia dokonał bp Tadeusz w 40-rocznicę oficjalnego rozpoczęcia posługi Ruchu Światło-Życie na terenie Ziemi Lubuskiej. Co warte podkreślenia, sam biskup Tadeusz bywał dawniej na oazach jako uczestnik, a później animator

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE