Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 12 lutego 2016, 19:24    

Nowy numer e-Siloe – pisma Diakonii Modlitwy

Zapraszam do lektury nowego numeru e-Siloe


Tematem bieżącego numeru jest „Przyłapać Boga na gorącym uczynku wolności”, Jest to jedna z konferencji wygłoszonych przez dr. hab. Aleksandra R. Bańkę (jeden z liderów Centrum Duchowości RŚŻ w Tychach) podczas wiosennej Oazy Modlitwy (pozostałe konferencje w poprzednich numerach).

Dodatkowo można znaleźć inne ciekawe artykuły, polecane intencje modlitewne przez CDM, jak również ogłoszenia o wakacyjnych wyjazdach rekolekcyjnych organizowanych pod patronatem Centralnej Diakonii Modlitwy i zbliżającej się Wiosennej Oazie Modlitwy.

bieżący numer

archiwum numerów e-Siloe

Dorota Domańska

odpowiedzialna za Centralną Diakonię Modlitwy

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE