Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 14 grudnia 2015, 15:17    

O Ruchu po angielsku


W naszym serwisie internetowym umieściliśmy materiały dla tych wszystkich, którzy chcą ewangelizować, a także opowiadać o Ruchu w języku angielskim.

Jest to słownik polsko-angielski obejmujący podstawowe zwroty używane w naszym Ruchu (np. w materiałach formacyjnych) oraz istotne określenia biblijne i teologiczne, śpiewnik zawierający teksty ponad stu pieśni i piosenek w języku polskim i angielskim oraz linki do stron z tekstem Biblii, formularzem mszy św., liturgią godzin oraz dokumentami Kościoła w języku angielskim.

Całość znajduje się pod adresem: http://www.oaza.pl/biblioteka/po-angielsku/.

Zapraszamy również na stronę www.light-life.oaza.pl.  Znajdziemy tam szereg podstawowych informacji o Ruchu Światło-Życie w języku angielskim oraz świadectwa.
Zapraszamy również na angielską stronę Domowego Kościoła www.dk.oaza.pl/en 
oraz na stronę Domowego Koscioła wspólnot angielskojęzycznych w USA https://www.domesticchurchfamilies.com/

Mamy nadzieję, że te materiały będą pomocą w naszych kontaktach międzynarodowych, w szczególności podczas Światowych Dni Młodzieży. Zachęcamy do korzystania ze słownika przy przygotowywaniu wszelkich wypowiedzi o Ruchu. Doświadczenie pokazuje, że nawet osoby biegle znające język angielski mają zrozumiałe problemy z pojęciami „oazowymi”. W razie potrzeby konsultacjami służy Agata Jankowiak email: A.Jankowiak@oaza.pl

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE