Rozmiar tekstu: A A A
reset
Wyślij się na maila
Anty spam: (
4
+
6
) *
2


Wynik:


Opublikowano: 7 marca 2019, 16:02    

Oaza Jedności Diakonii Komunikowania Społecznego


Zapraszamy na 6. Oazę Jedności Diakoni Komunikowania Społecznego.

Odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia 2019 r. w Ośrodku Profilaktycznym im. ks. Blachnickiego w Katowicach przy ul. Gawronów. To miejsce szczególne – w 40. rocznicę erygowania Krucjaty Wyzwolenia Człowieka spotkajmy się w miejscu, które jest wybudowane jako kościół wotum za dar wyzwolenia narodu Polskiego.

Zapraszamy wszystkie osoby związane z Diakonią Komunikowania Społecznego w diecezjach, rejonach i parafiach, ale także zainteresowane mediami, dziennikarstwem, komunikowaniem społecznym oraz administratorów stron internetowych, informatyków i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób czują się związani z DKS-em.

Formularz zapisów pod poniższym linkiem:

https://goo.gl/forms/fNG7juUN1Cjy6LFu2

 

W imieniu Centralnej Diakonii Komunikowania Społecznego
Marcin Łęczycki
Odpowiedzialny za CDKS

KOMENTARZE
  1. Redakcja serwisu oaza.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy ani się z nimi nie utożsamia.
  2. Komentarze są wprowadzane przez internautów w sposób niezależny od Redakcji i jako takie nie stanowią części serwisu obsługiwanego przez Redakcję.
  3. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub wstrzymanie niektórych komentarzy bez podania przyczyn. W szczególności dotyczy to kometarzy zawierających treści, które mogą być odebrane jako obraźliwe lub nie są związane z tematem.
  4. Każdy czyta komentarze na własną odpowiedzialność.

Nie przegap

Rekolekcje

  • Formacyjne
  • Diakonijne
  • Inne

Zaproszenia

  • Centralne
  • Z Diecezji
  • Inne

Kalendarz

STRONY OAZOWE